„GIMNAZJALNE ROZMAITOŚCI 2017”

W dniu 15.02. 2017r. uczniowie naszego Gimnazjum zostali docenieni za udział w powiatowym konkursie „Gimnazjalne Rozmaitości”. Tematem tegorocznej edycji były „Jesienne nastroje”. Uczestnicy mogli wykonać prace w III kategoriach artystycznych: plastycznej, literackiej oraz fotograficznej. Nagrody odebrali : Grzegorz Grajoszek, kl. III c ( kat. plastyczna – I miejsce), Marta Maćkowiak, kl. I b ( kat. literacka – II miejsce) oraz  Fabian Wojtol, kl. I b (kat. fotograficzna- wyróżnienie). Za przygotowanie młodzieży odpowiedzialne były : p.M.Ziobro (kat. literacka) i  p.J. Chruściel (kat. plastyczna i fotograficzna).

Wszystkim uczniom dziękujemy  za udział w konkursie a zwycięzcom składamy serdeczne GRATULACJE!

Zapraszamy do galerii.