Szkolny Dzień Wolontariusza

SZKOLNY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

W tym dniu dodatkowo odbyła się uroczystość wręczenia nagród w powiatowym konkursie plastycznym: „Wolontariat? Jestem na TAK!”, którego organizatorem było Publiczne Gimnazjum Nr 3  w Tarnowskich Górach. Konkurs na najlepszy plakat promujący ideę Wolontariatu przeznaczony był dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych (kl. IV – VI)z powiatu tarnogórskiego. Celem ww. konkursu byłoinspirowanie  młodzieżydo podejmowania działań o charakterze filantropijnym a także zwrócenie uwagi na konieczność pomagania słabszym członkom naszego społeczeństwa. W uroczystości wręczenia nagród wzięli udział m.in. : p. Ewald Opuchlik (radny miasta Tarnowskie Góry) oraz p. Stefan Wrodarczyk  (przewodniczący Rady Dzielnicy Osady Jana).
Laureacikonkursu – kategoria Szkoły Podstawowe:
MIEJSCE I: Adam Przybył ( Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie),
MIEJSCE I: Natalia Rybak ( Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Królowej Jadwigi w Tarnowskich Górach),
MIEJSCE II: Karolina Krukowska (Szkoła Podstawowa Nr 9 w Tarnowskich Górach),
WYRÓŻNIENIE: Paulina Pieszkalska ( Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tarnowskich Górach).
Laureaci konkursu – kategoria Gimnazja:
MIEJSCE I : Martyna Musialik (Zespół Szkół im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim),
MIEJSCE II : Martyna Kiołbasa (Gimnazjum w Brynku),
MIEJSCE III: Dorota Żydek (Zespół Szkół im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim).

Nagrody w konkursie ufundowali :Urząd Miasta Tarnowskie Góry oraz Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum Nr 3 wTarnowskich Górach.DZIĘKUJEMY!

O tym blogu

"Nie ma dzieci - sa ludzie, ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy."