Spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Katowic- Pyrzowic

Zobacz filmiki ze spotkania - zapraszam.

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ GRANICZNĄ

W dniu 13.02.2017 r. w naszej szkole gościli funkcjonariusze Straży Granicznej z Katowic- Pyrzowic. Spotkanie dla uczniów klas II zorganizowała pani pedagog. Strażnicy przeprowadzili prelekcję na temat zagrożeń związanych ze stosowaniem substancji psychoaktywnych (w tym dopalaczy). Funkcjonariuszom towarzyszył pies służbowy, który zaprezentował młodzieży swoje umiejętności. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach a po skończeniu prelekcji chętnie pozowali do zdjęć ze Strażnikami i pieskiem wink. Fotorelacja w Galerii smiley.

► video-1486983633.mp4

► video-1486983632.mp4

O tym blogu

"Nie ma dzieci - sa ludzie, ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy."