Spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Katowic- Pyrzowic

Zobacz filmiki ze spotkania - zapraszam.

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ GRANICZNĄ

W dniu 13.02.2017 r. w naszej szkole gościli funkcjonariusze Straży Granicznej z Katowic- Pyrzowic. Spotkanie dla uczniów klas II zorganizowała pani pedagog. Strażnicy przeprowadzili prelekcję na temat zagrożeń związanych ze stosowaniem substancji psychoaktywnych (w tym dopalaczy). Funkcjonariuszom towarzyszył pies służbowy, który zaprezentował młodzieży swoje umiejętności. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach a po skończeniu prelekcji chętnie pozowali do zdjęć ze Strażnikami i pieskiem wink. Fotorelacja w Galerii smiley.

► video-1486983633.mp4

► video-1486983632.mp4

O tym blogu

Umiejętność życia polega na znalezieniu złotego środka i równowagi pomiędzy naszymi planami życiowymi, a tym co nas spotyka w rzeczywistości życia, w różnych jego aspektach, okolicznościach i sytuacjach oraz na właściwym reagowaniu na fakty i wydarzenia, podejmowaniu właściwych wyborów i decyzji i optymalnym wykorzystywaniu każdej danej nam chwili życia.

• Publiczne Gimnazjum nr 3
    42-606 Tarnowskie Góry